لیو در لغت به معنای خورشید

درباره برند لیوگلد

تغییر نام گالری رحمانی به برند و نام لیو (خورشید) با قدمت بیش از یک صد سال

برند لیو در حال حاضر در راستای ساخت زیورالات طلا فعایت می‌نماید این برند همواره تلاش داشته در جهت جلب رضایت مشتریان گرامی با توسعه و نوآوری در این هنر در شکل‌های مختلف و نیز تامین نیازهای روز مراجعه‌کنندگان اقدامات و فعالیت‌های موثر بنماید و با ارائه طرح های جدید در ساخت زیورالات مورد علاقه و پسند مشتریان تحول ایجاد کرده و اعتماد شهروندان محترم به این برند را هرچه بیشتر جلب نماید.

به همین منظور این برند که سابقه‌ی آن از زمان گالری رحمانی تا به امروز به یک صد سال پیش از این در بازار تهران برمی‌گردد پیوسته و بطور مستمر فعالیت داشته است، جهت اطلاع و اگاهی به هموطنان عزیز معرفی می‌نماید.

باشد تا با استعانت از خداوند منان و به حول قوه‌ی الهی دست‌اندرکاران این برند در راستای عرضه‌ی بهترین‌ها و گسترش این هنر ارزنده و همچنین حمایت از مصرف‌کنندگان گام‌های بلند و مفیدتری بردارد.

قدمت برند رحمانی (لیو)

نزدیک به 100 سال فعالیت در بازار تهران

سابقه شروع فعالیت برند رحمانی در بازار تهران توسط جد خاندان رحمانی آغاز شده است و تا به امروز این فعالیت ادامه دارد. با گسترش تکنولوژی و شبکه های اجتماعی ما نیز بر آن شدیم تا با حضور جدی در این فضا اما با همان مرام و کیفیت، فعالیت نام رحمانی را با برند لیو در ایران گسترش دهیم. امیدواریم بتوانیم با تغییر در سبک فروش و افزایش کیفیت محصولات رضایت حداکثری مشتریان را کسب نماییم.